مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

رفع لک چهره با درمان دستگاه گوارش

کرم ضد لک عالی

رفع لک چهره با درمان دستگاه گوارش
وضعیت مزاجی شما هم بسیار مهم است. یبوست یا نگه داشتن ادرار هم سبب ساز باقی ماندن سموم در بدن می گردند. هرچه این سموم در بدن اضافه بمانند احتمال بازجذب آنها در بدن اضافه وجود دارد. بدن این مواد اضافی را در نقاطی که خطر کمتری دارند مانند پوست، بافت‌های عضلانی و مفاصل نگه می‌دارد و برای مثال در پوست باعث ایجاد لک میشود. پس یبوست‌تان را درمان کنید و ادرارتان را نگه ندارید.


در‌صورتی‌که می خواهید اضافه بدانید : با مواد طبیعی لکه های صورت تان را از بین ببرید


از بین بردن لک فیس با خواب کافی
خواب را فراموش نکنید چون یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر شفافیت پوست، عصر خواب و بیداری است. افرادی که خواب مناسب دارند پوست بهتری هم دارند. بهترین بعدازظهر خواب دربین ساعت 10 شب تا دو بامداد است که به زیبایی پوست کمک زیادی می‌کند ولی برعکس خواب روز سبب ساز کدر شدن پوست میشود. درواقع درصورتی که سیکل طبیعی خواب و بیداری به هم بریزد، سیستم بدن به هم می‌خورد و پوست هم ذیل تاثیر قرار می‌گیرد. در صورتیکه عادت دارید شب‌ها تا دیروقت بیدار باشید و صبح هم زودتر از 10 و 11 بیدار نمی‌شوید، نباید انتظار یک پوست بدون لک و بدیهی داشته باشید. برای اینکه سیکل خواب‌تان طبیعی و درست باشد، می بایست از ساعت 10 شب تا دو بامداد صد رد صد خواب باشید و در حین روز هم در صورتی‌که می‌خواهید چرتی بزنید، کمی پیشین از ظهر این کار را انجام دهید تا پوست‌تان کدر و لک‌دار نشود. خواب ساعت 9 صبح به بعد به هیچ وجه برای پوست خوب نیست.


ورزش کردن برای از دربین بردن لک فیس
از حرکت و سکون نباید گذشت که فاکتور مهم و تاثیرگذار بعدی بر پوست و لک‌های آن است. ورزش کردن و عرق‌ریزی منجر خروج سموم بدن میشود و نمی‌گذارد پوست لک پیدا کند. در صورتیکه تحرک و ورزش کمی داشته باشید یا در روزهای گرم سال مدام جلوی کولر بنشینید و عرق نریزید، مواد اضافی که باید دفع شوند در پوست باقی می‌مانند و منجر کدر شدن آن و تولید لک میشوند.

 


برچسب: کرم ضد لک عالی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۰:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)