مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

ایراد ماسک زرده‌ تخم مرغ


انواع
ماسک زرده‌ تخم مرغ
زرده‌ی تخم مرغ کرم
ضد لک عالی
دو عدد زرده‌ی تخم مرغ را در ظرفی ریخته و عالی هم بزنید . آن‌گاه آن را به آرامی و با انگشت خویش، بر روی پوست فیس خویش مالیده و بعد از آن از ده دقیقه آن را با آب ولرم بشویید . این ماسک پوست را مرطوب و قابل انعطاف کرده و لکه‌های پوستی را از در میان می برد .

زرده‌ی
تخم مرغ و عسل
زرده و سفیده‌ی تخم مرغ را  کرم ضد لک عالی 
از هم غیر متعلق کرده و زرده‌ی آن را با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کرده و خوب هم بزنید . این ادغام را بر روی پوست رخ خویش قرار داده و بعد از ۱۰ دقیقه، آن را بشویید . این ماسک مانند یک مرطوب کننده‌ی کارکشته، رطوبت واجب برای پوست‌های قلیل آب را آماده می نماید .

زرده‌ی
تخم مرغ، روغن بادام و عسل
زرده‌ی یکی تخم مرغ را با یک قاشق چایخوری روغن بادام و یک قاشق غذاخوری عسل، ترکیب کرده و هم بزنید تا کف کند . نیز اکنون با سرانگشتان خویش و با جنبش دورانی، این ماسک را بر روی پوست خویش قرار دهید . بعد از ۱۵ دقیقه، چهره خویش را با آب گرم بشویید و با یک حوله‌ی قابل انعطاف، فیس خویش را قلیل آب نمایید . این ماسک نظیر یک ماده‌ی ضد باکتری ارگانیک فعالیت کرده و آکنه را از فی مابین می برد . روغن بادام این ماسک هم به نرمی پوست کمک می‌نماید . شما می توانید از روغن زیتون به جای روغن بادام به فعالیت گیری کنید .

زرده
تخم مرغ، موز و روغن زیتون
یک عدد موز رسیده را باطن ظرفی له کرده، آن‌گاه یک عدد زرده‌ی تخم مرغ و یک قاشق چایخوری روغن زیتون را به آن افزوده و آنقدر هم بزنید تا خمیری قابل انعطاف بدست آید . این ماسک را به مدت ۱۵ دقیقه بر پوست رخ خود مالیده و آن‌گاه با آب گرم شسته و کم آب فرمایید . روغن زیتون با نگهداری رطوبت پوست، موز با جوانسازی پوست (به علت دارا بودن ویتامین E) به یار و یار زرده‌ی تخم مرغ برای سالم پوست شما دوچندان اثر گذار هست .

زرده‌ی
تخم مرغ، نمک دریا و ماست
دوتا زرده‌ی تخم مرغ را با دو قاشق غذاخوری ماست و نصف قاشق چایخوری نمک دریا ترکیب کرده و آن گاه از هم زدن، خمیر نرمی بدست آورید . دراز بکشید و این ماسک را برای مقطع ۱۵ دقیقه، به پوست فیس خود بزنید . آن گاه فیس خویش را با آب گرم شسته و با یک حوله‌ی قابل انعطاف ناچیز آب فرمایید . این ماسک نظیر یک لایه‌بردار فعالیت کرده و پوست شما‌را روشن و قابل انعطاف می نماید .


برچسب: کرم ضد لک عالی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۳۸:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)