مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

ماسک رخ برای معالجه منافذ گشوده پوست


ماسک رخ برای معالجه منافذ گشوده پوست

پوست و زیبایی آن از فاکتور های مهم جذابیت میباشد و تمامی خانم ها و آقایان رغبت دارا هستند از پوستی صاف و روشن و سوای عیب و نقص برخوردار باشند . اینکه منافذ چهره بسته باشد و غدد چربی به اندازه مطلوب ترشح شوند در زیبایی آن بسیار موءثر بوده و قادر است بخش بزرگی از جذابیت را در فرد تامین کنند .

 کرم ضد لک عالی

علت گشوده شدن منافذ پوست فیس
عارضه ها متفاوت و متنوعی برای این عارضه ممکن میباشد وجود داشته باشد اولی عامل وراثت میباشد بعضی اشخاص به طور مامان زادی و ژنتیکی این ایراد را داشته و اما این اشخاص هم می‌توانند به معالجه این اختلال امیدوار باشند .

مسلما بخوانید : با فواید اعتقاد نکردنی ۲۰ ماسک عسل رخ آشنا شویم

بعضی اشخاص دارنده پوست چربی می‌باشند و ترازو این چربی بیشتراز حد بوده و سبب ساز این عارضه در آن ها شده‌است این اشخاص بایستی در مرتبه نخستین روی معالجه چربی بیشتراز اندازه پوستشان متمرکز بشوند تا به مرور حالت منافذ پوست فیس شان هم بهبود پیدا نماید .

 

اشخاصی که به عارضه ها شغلی یا این که به هر برهان دیگری ناچار می باشند زیاد تحت فروغ و روشنایی بی واسطه خورشید باشند هم ممکن میباشد مبتلا این عارضه شوند زیرا اشعه های مادون قرمز‌رنگ و فرابنفش جانور در نوروروشنایی آفتاب منجر گشاد شدن منافذ رخ و پوست میگردد .

کسانی که زیاد جوش میزنند هم ممکن میباشد در گیر این نقص‌ بشوند جوش ها زیرا از سلول های زیرین چهره بوجود آمده و خارج میزنند میتوانند منافذ پوست رخ هم به ترازو متعددی گشاد کرده و ایرادات جانبی مرتبط با آن را هم بوجود اورند .

 

استدلال دیگری که می‌تواند منجر عارضه گشوده بودن منافذ پوست چهره شود به کارگیری بیش تر از حد از کرم هایی میباشد که درصد چربی آنان بالا میباشد این فعالیت سبب می گردد منافذ پوست بسته گردیده و سلول ها برای اینکه بتوانند تنفس نمایند و سموم جان دار در خویش را دفع کنند قطر خویش را ارتقا داده و این عارضه را بوجود آورند .

 

آیا تغییر‌و تحول در بعد ها مناقذ سلول ها در زیبایی اثری دارااست ؟

پاسخ این سوال صد رد صد مثبت میباشد به صورت طبیعی منافذ سلولی بایستی در حدی باشند که قطر و اندازه انها به هیچ عنوان با دیده قابل مشاهده نباشد و تنها به میزانی باشند که سلول های بتوانند تنفس کرده و سموم خویش را دفع کنند ولی در اشخاصی که به عارضه گشادی این سلول ها در گیر میباشند با دیده می‌شود این ترک ها را مشاهده کرد و ظواهر نامناسبی به طور می‌دهند برای همین کسانی که به‌این نقص‌ مبتلا می باشند رغبت دارا‌هستند به هر روشی این عارضه را رفع کنند و اما تا حدودی هم این نقص‌ قابل حل می‌باشد .

چه‌گونه ترک های فیس را از فی مابین ببریم ؟
منافذ پوست فیس اصلاحا به ترک های کوچک روی پوست رخ گفته میشود که در موقعیت معمولی به مقدار معین و معینی برای تنفس سلول ها گشوده بوده و اما هم می بایست باشد البته در موردها مختص این منافذ اضافه از حد معمول و لازم گشوده گردیده و مشکلاتی را برای شخص ساخت می نماید . به دنبال با ما یاور باشید تا هر آنچه برای از میان بردن رخنه‌ های چهره لازم میباشد بدانید در اختیارتان بگذاریم .

 

(تصویری از رخنه‌ های پوست فیس )

شایسته ترین ماسک ها برای بستن منافذ گشوده رخ
برخی مواد پرخاصیت و طبیعی می باشند که می‌توانند تاثیر مثبتی روی شکاف های پوست داشته باشند و انها را عده کنند و ولی صورت بهتری هم به انها بدهند این مواد و ماسک ها اکثر وقت ها با تهیه و تنظیم ph سلول ها مبادرت به این کار می‌کنند و بعضا دیگر هم به صورت بی واسطه روری خویش منافذ این سلول ها تاثیر خواهند گذاشت .

 


برچسب: کرم ضد لک عالی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۵:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)