مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

رفع لک چهره با درمان دستگاه گوارش

کرم ضد لک عالی

رفع لک چهره با درمان دستگاه گوارش
وضعیت مزاجی شما هم بسیار مهم است. یبوست یا نگه داشتن ادرار هم سبب ساز باقی ماندن سموم در بدن می گردند. هرچه این سموم در بدن اضافه بمانند احتمال بازجذب آنها در بدن اضافه وجود دارد. بدن این مواد اضافی را در نقاطی که خطر کمتری دارند مانند پوست، بافت‌های عضلانی و مفاصل نگه می‌دارد و برای مثال در پوست باعث ایجاد لک میشود. پس یبوست‌تان را درمان کنید و ادرارتان را نگه ندارید.


در‌صورتی‌که می خواهید اضافه بدانید : با مواد طبیعی لکه های صورت تان را از بین ببرید


از بین بردن لک فیس با خواب کافی
خواب را فراموش نکنید چون یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر شفافیت پوست، عصر خواب و بیداری است. افرادی که خواب مناسب دارند پوست بهتری هم دارند. بهترین بعدازظهر خواب دربین ساعت 10 شب تا دو بامداد است که به زیبایی پوست کمک زیادی می‌کند ولی برعکس خواب روز سبب ساز کدر شدن پوست میشود. درواقع درصورتی که سیکل طبیعی خواب و بیداری به هم بریزد، سیستم بدن به هم می‌خورد و پوست هم ذیل تاثیر قرار می‌گیرد. در صورتیکه عادت دارید شب‌ها تا دیروقت بیدار باشید و صبح هم زودتر از 10 و 11 بیدار نمی‌شوید، نباید انتظار یک پوست بدون لک و بدیهی داشته باشید. برای اینکه سیکل خواب‌تان طبیعی و درست باشد، می بایست از ساعت 10 شب تا دو بامداد صد رد صد خواب باشید و در حین روز هم در صورتی‌که می‌خواهید چرتی بزنید، کمی پیشین از ظهر این کار را انجام دهید تا پوست‌تان کدر و لک‌دار نشود. خواب ساعت 9 صبح به بعد به هیچ وجه برای پوست خوب نیست.


ورزش کردن برای از دربین بردن لک فیس
از حرکت و سکون نباید گذشت که فاکتور مهم و تاثیرگذار بعدی بر پوست و لک‌های آن است. ورزش کردن و عرق‌ریزی منجر خروج سموم بدن میشود و نمی‌گذارد پوست لک پیدا کند. در صورتیکه تحرک و ورزش کمی داشته باشید یا در روزهای گرم سال مدام جلوی کولر بنشینید و عرق نریزید، مواد اضافی که باید دفع شوند در پوست باقی می‌مانند و منجر کدر شدن آن و تولید لک میشوند.

 


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۰:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با سیب زمینی، نقاط و لکه های قهوه ای و تیره را از روی پوست بردارید.

کرم ضد لک عالی

با وجود تولیدات آرایشی بسیار متفاوت در بازار، اقتدار داروهای گیاهی را فراموش نکنید. داروهای گیاهی، عاری از هرگونه مواد شیمیایی بوده و برای استعمال بر روی پوست بی خطر می باشند. فعلا یک سفیدکننده طبیعی و گیاهی را معرفی میکنیم که برای پوست بسیار مؤثر است.

با سیب زمینی، نقاط و لکه های قهوه ای و تیره را از روی پوست بردارید. سیب زمینی، منجر پر‌نور شدن و سفیدی پوست می‌گردد و قادر است لکه های تیره پوست را بهبود بخشد.

ماسک سیب زمینی

پوست یک سیب زمینی را بگیرید و آن را رنده فرمائید. بعد پاره ای گلاب به آن طولانی تر فرمائید. آن‌ها‌را خوب با هم ترکیب نمایید تا به صورت خمیری درآید. در‌صورتی‌که پوستی چرب دارید، یک‌سری قطره آب لیمو و در‌صورتی‌که پوستی کم آب دارید، تعدادی قطره عسل به آن ادغام طولانی تر فرمایید.

بعد از آن آن مخلوط را بر روی پوست خویش قرار دهید و بعداز 15 دقیقه آن را بشویید. سیب زمینی دارنده خاصیت آب ژاور ملایمی میباشد و به کار گیری منظم از این ادغام، نقاط و لکه های تیره پوست شمارا کاهش میدهد و پوست را پر‌نور و سپید می سازد.


اینک یک آبژاور طبیعی و گیاهی را معرفی میکنیم که برای پوست بسیار مؤثر میباشد. با سیب زمینی، نقاط و لکه‌های قهوه‌ای و تیره را از روی پوست بردارید. سیب زمینی، سبب ساز پر‌نور شدن و سفیدی پوست میگردد و قادر است لکه‌های تیره پوست را بهبود بخشد.

 

 

ماسک سیب زمینی:

پوست یک سیب زمینی را بگیرید و آن را رنده نمائید. آنگاه یه خرده گلاب به آن بیشتر فرمائید. آنان را خوب با هم ترکیب فرمایید تا به صورت خمیری درآید. در شرایطی‌که پوستی چرب دارید، تعدادی قطره آب لیمو و در صورتی پوستی کم آب دارید، چندین قطره عسل به آن ادغام بیش تر فرمایید. آن گاه آن مخلوط را بر روی پوست خویش قرار دهید و بعد از ۱۵ دقیقه آن را بشویید. سیب زمینی دارنده خاصیت سفیدکننده ملایمی میباشد و به کار گیری منظم از این ادغام، نقاط و لکه‌های تیره پوست شما‌را کاهش میدهد و پوست را پر‌نور و سپید می‌سازد.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۲:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ایراد ماسک زرده‌ تخم مرغ


انواع
ماسک زرده‌ تخم مرغ
زرده‌ی تخم مرغ کرم
ضد لک عالی
دو عدد زرده‌ی تخم مرغ را در ظرفی ریخته و عالی هم بزنید . آن‌گاه آن را به آرامی و با انگشت خویش، بر روی پوست فیس خویش مالیده و بعد از آن از ده دقیقه آن را با آب ولرم بشویید . این ماسک پوست را مرطوب و قابل انعطاف کرده و لکه‌های پوستی را از در میان می برد .

زرده‌ی
تخم مرغ و عسل
زرده و سفیده‌ی تخم مرغ را  کرم ضد لک عالی 
از هم غیر متعلق کرده و زرده‌ی آن را با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کرده و خوب هم بزنید . این ادغام را بر روی پوست رخ خویش قرار داده و بعد از ۱۰ دقیقه، آن را بشویید . این ماسک مانند یک مرطوب کننده‌ی کارکشته، رطوبت واجب برای پوست‌های قلیل آب را آماده می نماید .

زرده‌ی
تخم مرغ، روغن بادام و عسل
زرده‌ی یکی تخم مرغ را با یک قاشق چایخوری روغن بادام و یک قاشق غذاخوری عسل، ترکیب کرده و هم بزنید تا کف کند . نیز اکنون با سرانگشتان خویش و با جنبش دورانی، این ماسک را بر روی پوست خویش قرار دهید . بعد از ۱۵ دقیقه، چهره خویش را با آب گرم بشویید و با یک حوله‌ی قابل انعطاف، فیس خویش را قلیل آب نمایید . این ماسک نظیر یک ماده‌ی ضد باکتری ارگانیک فعالیت کرده و آکنه را از فی مابین می برد . روغن بادام این ماسک هم به نرمی پوست کمک می‌نماید . شما می توانید از روغن زیتون به جای روغن بادام به فعالیت گیری کنید .

زرده
تخم مرغ، موز و روغن زیتون
یک عدد موز رسیده را باطن ظرفی له کرده، آن‌گاه یک عدد زرده‌ی تخم مرغ و یک قاشق چایخوری روغن زیتون را به آن افزوده و آنقدر هم بزنید تا خمیری قابل انعطاف بدست آید . این ماسک را به مدت ۱۵ دقیقه بر پوست رخ خود مالیده و آن‌گاه با آب گرم شسته و کم آب فرمایید . روغن زیتون با نگهداری رطوبت پوست، موز با جوانسازی پوست (به علت دارا بودن ویتامین E) به یار و یار زرده‌ی تخم مرغ برای سالم پوست شما دوچندان اثر گذار هست .

زرده‌ی
تخم مرغ، نمک دریا و ماست
دوتا زرده‌ی تخم مرغ را با دو قاشق غذاخوری ماست و نصف قاشق چایخوری نمک دریا ترکیب کرده و آن گاه از هم زدن، خمیر نرمی بدست آورید . دراز بکشید و این ماسک را برای مقطع ۱۵ دقیقه، به پوست فیس خود بزنید . آن گاه فیس خویش را با آب گرم شسته و با یک حوله‌ی قابل انعطاف ناچیز آب فرمایید . این ماسک نظیر یک لایه‌بردار فعالیت کرده و پوست شما‌را روشن و قابل انعطاف می نماید .


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۳۸:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عسل و جوش شیرین برای لک صورت

کرم ضد لک عالی
عسل و جوش شیرین
جوش شیرین نسبتاً در تمام خانواده ها به کارگیری میگردد و مدام در دسترس میباشد. این عنصر و ادغام آن با عسل میتواند یک ماسک فوق العاده را ساخت نماید و پوست شمارا روشن نماید. علاوه بر این میتواند پوست شمارا از جوش های ناخواسته نیز نجات دهد و لک های برجای باقیمانده را از در میان چیره شود.

همانند بقیه تولیدها محافظت از زیبایی، جوش شیرین نیز نیاز به آزمایش دارااست تا از عدم آلرژی به آن باخبر گردید. تلاش نمایید که یک تست را روی دستان خویش انجام دهید. در شرایطی‌که شم سوزش کردید، ممکن میباشد آلرژی داشته باشید؛ چون پوست چهره شما نسبت به بقیه بخش های تن حساس خیس میباشد. همینطور هنگام به کارگیری از ماسک عسل و جوش شیرین می بایست احتیاط نمائید که به دیده هایتان نزدیک نشود یا این که تماس بدون واسطه نداشته باشد، زیرا سبب ساز خارش می‌شود و قادر است بعضی اثرات نامطلوبی را بجا بگذارد.

[wpipa id=”3155″]

۴)ماسک عسل و سیب زمینی
اهمیت میل کردن یک رژیم غذایی سلامت در هنگام حرف کردن در باب تندرست پوست نمی تواند نادیده گرفته شود. پوست ما نسبتاً هر ۲۷ روز احیا می‌شود، بدین ترتیب با میل کردن میوه ها و صیفی جات نو، تن ما به ویتامین هایی که برای تولید پوست سلامت و قشنگ نیاز دارااست را اخذ می‌نماید.

معالجه لک رخ با عسل و ادغام آن با سیب زمینی شیرین، تعیین ماسک قابل قبولی برای پوست ما بوده. همینطور این ماسک طبیعی و دستساز مقرون به صرفه میباشد!

موادسازنده:

۱/۲ فنجان سیب زمینی شیرین پخته
۱ قاشق غذاخوری عسل
راهبرد:
سیب زمینی شیرین را بشویید و آن را بجوشانید، عسل را به آن طولانی تر فرمایید و خوب هم بزنید. زدن یکنواخت ماسک به صورت به نحوی که به دوران ۲۰ دقیقه باقی بماند، آنگاه با آب گرم شستشو دهید.

 

۵) ماسک عسل و هویج
این ماسک هویج و عسل، مطلوب برای هر گونه پوست میباشد. هویج یک ضد عفونی کننده طبیعی می‌باشد و پوست را تحریک مینماید که شما پوست جدید و تندرست داشته باشید. بتا کاروتن در هویج، یک ماده عالی برای برنا سازی پوست هست که از رادیکال های آزاد مراقبت می‌کند و میتواند سبب ساز شفافیت پوست شود.

عسل دارنده خاصیت ضد میکروبی میباشد و یک آنتی اکسیدان طبیعی است. عسل با عفونت های میکروبی نزاع می‌کند و سبب از در میان رفتن جای آکنه سوای تحریک پوست شما می گردد.

عنصرها:

۲ هویج ناپخته وسیع
۲ قاشق خوراک خوری عسل نپخته
راهبرد:
هویج را تکه تکه فرمائید و آن ها را تا حدود ۵ دقیقه بجوشاید. هویج ها می بایست به اندازه کافی قابل انعطاف باشند تا بتوانید از روش قاشق آن را له نمائید، هویج را در یک پیاله قرار دهید و دو قاشق غذاخوری عسل را به آن بیافزایید. اذن دهید ماسک مقداری خنک شود و آن‌گاه به طور و گردن اعمال فرمایید. حدود ۱۵-۲۰ دقیقه اذن دهید ماسک روی فیس شما باقی بماند و بعد با آب گرم بشویید.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۶:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ماسک خیار و جعفری بسازید

کرم ضد لک عالی
برای از در میان بردن لک‌ها صرفا نباید سراغ لیزر و کرم‌های گران قیمت رفت، می‌قدرت با کرم‌ها و ماسک‌های خانگی ،را تا حد متعددی کمرنگ کرد یا این که حتی از دربین موفقیت.

این روز ها تهیه نمودن کرم‌های پوستی یه خرده دشوار میباشد به‌خصوص کرم‌های لکه‌بر که نسبتا ارزش‌های گرانی هم دارا هستند اما نگران نباشید. برای از در بین بردن لک‌ها فقط نباید سراغ لیزر و کرم‌های لاکچری رفت،می‌قدرت با کرم‌ها و ماسک‌های خانگی لک‌ها را تا حد متعددی کمرنگ کرد یا این که حتی از فی مابین موفقیت.

ماسک خیار و جعفری بسازید

یک خیار له فرمایید و ۵ قاشق غذاخوری از آن را با ۵ قاشق غذاخوری جعفری له‌گردیده ادغام نمائید و ۵ قاشق روغن کنجد به آن بیفزایید. این ادغام را در بطری شیر درداری بریزید و در آن را سفت ببندید و سپس این شیشه را یک‌سری روز در محلی بدون نور حفظ نمایید و یک‌سری روز از آن را روی جوش‌ها بمالید تا ۲۰ دقیقه بماند و بعد بشویید.


با تهیه و تنظیم این ماسک های خانگی لک های رخ خویش را برای مدام از در میان ببرید!

هم لایه‌بردار، هم مرطوب‌کننده و هم تونر

گوجه‌خارجی: ۲عدد

لیموترش: یکی

آرد جو دوسر

جوش‌شیرین: ۲ قاشق‌غذاخوری

عسل: یک قاشق غذاخوری

آب ۲ گوجه‌خارجی نو را بگیرید و آن را صاف فرمائید اما پالپ‌های آن را نگه دارید، بعد از آن آب یک لیموی جدید را هم با آب گوجه‌خارجی ترکیب فرمایید. کمی آردجو دوسر با آب ترکیب نمایید تا وضعیت خمیری صورت پیدا نماید تا ماده لایه‌بردار صحیح شود، هم اکنون رخ‌تان را با این ماده خمیری بشویید و روی نصیب‌های لک یا این که دانه‌های سرسیاه بیش تر تمرکز نمائید، آن‌گاه رخ را بی نقص آب بکشید و با یک حوله پاک کم آب فرمائید.

ماسکی ضدلک بسازید

شیرخشک: ۲ قاشق غذاخوری

آبلیمو: ۲ قاشق غذاخوری

عسل: ۴ قاشق غذاخوری

تمامی این مواد را با هم ترکیب نمائید تا ماده موقعیت خمیری پیدا نماید، آن را به طور بمالید و اذن دهید حدود ۲۰ دقیقه روی پوست بماند، آن‌گاه فیس را بشویید و روی فیس یه خرده ماست معمولی بمالید، حدود ۱۰ دقیقه شکیبایی نمائید و سپس رخ را بشویید.

ماسک سیب برای از در میان بردن لک‌ها

سیب: یکی

شیر: یه خرده، لیموترش: ۲عدد

شکر: ۳ قاشق غذاخوری

یک سیب کوچک را با مقدار مقداری شیر در ادغام کن بریزید و آن‌گاه به آن آب دو تا لیموترش را بیش تر نمایید و درنهایت ۳ قاشق شکر در آن بریزید. خوب ادغام فرمایید آن‌گاه ترکیب را یه خرده بجوشانید، اذن دهید تا خنک شود و حدود ۴۵ دقیقه روی پوست بگذارید، هفته‌ای سه‌توشه این ماسک را به کار گیری نمائید، بهتر میباشد شب‌ها روی رخ بگذارید که دیگر خارج نروید.

لک‌‌های کوچک را از در میان میبرد

لیموترش: یکی

شیر: ۲ قاشق غذاخوری

پالپ‌ آلوورا: پاره ای

آب لیموترش را بگیرید و با شیر ترکیب نمائید و آن گاه روی بخش ها لکه‌دار پوست بمالید. هنگامی این ماده روی پوست کم آب شد، روی آن پالپ آلوورا بگذارید و بعد از آن روی آن را با چسب یا این که پارچه‌ای ببندید و اذن دهید تمام شب باقی بماند.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۳:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک به سبک شیک رنک

ر

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۰:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۹:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

حرف نهایی نکاتی در رابطه ماسک ضد لک


۷- ماسک خیار
خیار نوعی مرطوب‌کننده بسیار حاذق میباشد که با منزه‌سازی سلول‌های مرده پوست به درخشندگی رخ و از در میان بردن لکه‌های آن امداد می نماید! به همین برهان میباشد که در بخش اعظمی از تولید ها آرایشی و بهداشتی و کرم‌های مرطوب‌کننده از عصاره خیار استعمال می شود! برای تنظیم ماسک خیار میتوانید یک کدام از دو شیوه پایین را گزینش فرمائید.

کرم ضد لک عالی

نحوه نخستین: یکی خیار را برش زده و به یکسری نصیب تقسیم نمایید. هر شب پیش از خواب برش‌های خیار را به تمام فیس خویش بمالید. اذن دهید شیره و عصاره خیار تا صبح بر روی پوست فیس شما باقی بماند! بعد از آن فیس خویش را با آب ولرم بشویید.

شاید براتون دیدنی باشه:
فراگیری تولید 3 ماسک خیار سریع و معمولی
طریق دوم: یک خیار آبدار تنظیم کرده و آب آن را بگیرید. درحال حاضر به مقدار هم اندازه آب‌لیمو به آب خیار بیشتر کرده و این محلول را به پوست چهره خویش بمالید. دقایقی حوصله فرمایید تا پوست صورتتان کم آب شود. درنهایت رخ خویش را با آب گرم بشویید. شما میتوانید این ماسک لک رخ را هرروز به پوست خویش بمالید!

 

 

حرف نهایی نکاتی در رابطه ماسک ضد لک
به کار گیری از ماسک لک فیس آسوده‌ترین و معدود‌هزینه‌ترین نحوه برای داشتن پوستی واضح، لطیف و فارغ از لک میباشد. شما نیز می توانید به‌راحتی این ماسک‌ها را در منزل تنظیم کرده و با استعمال همیشگی و مقداری طاقت، شاهد از فی مابین رفتن لک‌های رخ خویش باشید! اما پیشنهاد میکنیم علاوه بر ماسک لک رخ همواره از کرم‌های ضد آفتاب و همینطور رژیم غذایی مطلوب استعمال نمائید! با رعایت این مورد ها سرعت فرآیند بهبودی لک‌ها ارتقاء پیدا خواهد کرد.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۱:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ماسک رخ برای معالجه منافذ گشوده پوست


ماسک رخ برای معالجه منافذ گشوده پوست

پوست و زیبایی آن از فاکتور های مهم جذابیت میباشد و تمامی خانم ها و آقایان رغبت دارا هستند از پوستی صاف و روشن و سوای عیب و نقص برخوردار باشند . اینکه منافذ چهره بسته باشد و غدد چربی به اندازه مطلوب ترشح شوند در زیبایی آن بسیار موءثر بوده و قادر است بخش بزرگی از جذابیت را در فرد تامین کنند .

 کرم ضد لک عالی

علت گشوده شدن منافذ پوست فیس
عارضه ها متفاوت و متنوعی برای این عارضه ممکن میباشد وجود داشته باشد اولی عامل وراثت میباشد بعضی اشخاص به طور مامان زادی و ژنتیکی این ایراد را داشته و اما این اشخاص هم می‌توانند به معالجه این اختلال امیدوار باشند .

مسلما بخوانید : با فواید اعتقاد نکردنی ۲۰ ماسک عسل رخ آشنا شویم

بعضی اشخاص دارنده پوست چربی می‌باشند و ترازو این چربی بیشتراز حد بوده و سبب ساز این عارضه در آن ها شده‌است این اشخاص بایستی در مرتبه نخستین روی معالجه چربی بیشتراز اندازه پوستشان متمرکز بشوند تا به مرور حالت منافذ پوست فیس شان هم بهبود پیدا نماید .

 

اشخاصی که به عارضه ها شغلی یا این که به هر برهان دیگری ناچار می باشند زیاد تحت فروغ و روشنایی بی واسطه خورشید باشند هم ممکن میباشد مبتلا این عارضه شوند زیرا اشعه های مادون قرمز‌رنگ و فرابنفش جانور در نوروروشنایی آفتاب منجر گشاد شدن منافذ رخ و پوست میگردد .

کسانی که زیاد جوش میزنند هم ممکن میباشد در گیر این نقص‌ بشوند جوش ها زیرا از سلول های زیرین چهره بوجود آمده و خارج میزنند میتوانند منافذ پوست رخ هم به ترازو متعددی گشاد کرده و ایرادات جانبی مرتبط با آن را هم بوجود اورند .

 

استدلال دیگری که می‌تواند منجر عارضه گشوده بودن منافذ پوست چهره شود به کارگیری بیش تر از حد از کرم هایی میباشد که درصد چربی آنان بالا میباشد این فعالیت سبب می گردد منافذ پوست بسته گردیده و سلول ها برای اینکه بتوانند تنفس نمایند و سموم جان دار در خویش را دفع کنند قطر خویش را ارتقا داده و این عارضه را بوجود آورند .

 

آیا تغییر‌و تحول در بعد ها مناقذ سلول ها در زیبایی اثری دارااست ؟

پاسخ این سوال صد رد صد مثبت میباشد به صورت طبیعی منافذ سلولی بایستی در حدی باشند که قطر و اندازه انها به هیچ عنوان با دیده قابل مشاهده نباشد و تنها به میزانی باشند که سلول های بتوانند تنفس کرده و سموم خویش را دفع کنند ولی در اشخاصی که به عارضه گشادی این سلول ها در گیر میباشند با دیده می‌شود این ترک ها را مشاهده کرد و ظواهر نامناسبی به طور می‌دهند برای همین کسانی که به‌این نقص‌ مبتلا می باشند رغبت دارا‌هستند به هر روشی این عارضه را رفع کنند و اما تا حدودی هم این نقص‌ قابل حل می‌باشد .

چه‌گونه ترک های فیس را از فی مابین ببریم ؟
منافذ پوست فیس اصلاحا به ترک های کوچک روی پوست رخ گفته میشود که در موقعیت معمولی به مقدار معین و معینی برای تنفس سلول ها گشوده بوده و اما هم می بایست باشد البته در موردها مختص این منافذ اضافه از حد معمول و لازم گشوده گردیده و مشکلاتی را برای شخص ساخت می نماید . به دنبال با ما یاور باشید تا هر آنچه برای از میان بردن رخنه‌ های چهره لازم میباشد بدانید در اختیارتان بگذاریم .

 

(تصویری از رخنه‌ های پوست فیس )

شایسته ترین ماسک ها برای بستن منافذ گشوده رخ
برخی مواد پرخاصیت و طبیعی می باشند که می‌توانند تاثیر مثبتی روی شکاف های پوست داشته باشند و انها را عده کنند و ولی صورت بهتری هم به انها بدهند این مواد و ماسک ها اکثر وقت ها با تهیه و تنظیم ph سلول ها مبادرت به این کار می‌کنند و بعضا دیگر هم به صورت بی واسطه روری خویش منافذ این سلول ها تاثیر خواهند گذاشت .

 


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۵:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

روش هایی برای درمان لک صورت

بعضا از خانم ها برای نظافت کردن چهره شان از شوینده های چهره استعمال می‌کنند که در کاهش چربی پوست نیز مفید می‌باشند. بین این منزه کننده ها محصولاتی که اسید سالیسیلیک یا این که ترکیبات اسیدی دیگر دارا‌هستند بیشترین تاثیر را برای برطرف کردن چربی پوست دارا‌هستند. با این اکنون هنوز متخصصان امراض پوست بر این باورند که تمامی اشخاص نمی توانند از این تولیدات منزه کننده استعمال نمایند زیرا ممکن میباشد در برخی اشخاص سود عکس داشته باشد و چربی پوست شان را ارتقا دهد. در حالتی که میخواهید از شوینده های فیس به کار گیری نمائید و در عین اکنون از پوست تان در قبال زخم های احتمالی دوری نمائید، سفارش میکنیم، نواحی مثل پیشانی، بینی و زنخدان را که طولانی تر از سایر بخش های رخ چرب میشوند را با این شوینده ها بشویید.

کرم ضد لک عالی
آیتم دیگر برای نظافت کردن چربی سطح پوست به کارگیری از پدهای تمیز کننده دربردارنده سالسیلیک اسید، گلیکولیک اسید و دیگر ترکیباتی که برای کاهش چربی به عمل می رود میباشد. این پدهای تمیز کننده تعیین خیر و خوبی برای کسانی میباشد که پوست چرب دارا هستند و به راحتی میتوانند این بسته ها را در هر جایی به یاروهمدم داشته باشند و محل هایی که چربی پوست بیش تر میباشد را با آنان منزه نمایند و چربی بیشتر را از میان ببرند.